Prime Video paylaştı: Bergüzar Korel başrollü ‘Düğüm’den ilk tanıtım

Prime Video, başrollerini Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak‘ın paylaştığı ilk yerli dizisi ‘Düğüm’ün tanıtımını yayınladı. Sekiz bölümlük polisiye dramanın ilk üç bölümü 23 Şubat 2024’te, yeni bölümleri ise haftalık olarak yayınlanacak.

OGM Pictures yapımı polisiye dram/gerilim türündeki dizi ‘Düğüm’ün yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini ise Can Ulkay üstleniyor. Bütün kimliğini doğruluk ve dürüstlük üzerine kurmuş hırslı ve idealist bir haberci olan Neslihan Turan’ın (Bergüzar Korel) kendisini kariyeri ve annelik sorumlulukları arasında dengeleme konusunda büyük bir sınavın içinde bulmasına odaklanan hikayede Serkan Altunorak Neslihan’ın eşi, duygusal ve kırılgan bir akademisyen olan Vural karakterine hayat verirken, Caner Cindoruk ise cinayet büroda görev alan işinde başarılı ve güvenilir komiser Nejat rolünü üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Neslihan’ın sunduğu “Tek Gerçek” programının yapımcısı rolünde İbrahim Selim, rakip kanalın televizyoncusu rolünde Ece Dizdar, Neslihan’ın asistanı rolünde Itır Esen ve Neslihan’ın oğlu Can rolündeyse Kaan Meriç Sezen yer alıyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x