Oğlunu Markette Sattıktan Sonra Ülkesinden Kaçtığı İddia Edilen Kadın Şimdi de Cinayetle Suçlanıyor

Polis, kayıp ilan edilen küçük bir çocuğun hala bulunamadığını söyledikten sonra medyanın tepkisini çekmişti. ABD’nin her yerinde aranan çocuğa dair Mart ayından beri iz bulunamadıktan sonra annesi mercek altına alınacağını anladı ve ülkeden kaçtı. Detaylar haberimizde. ?

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/news/worl…

“Oğlunu” markette “sattığını” iddia edilen anne, oğlunun cinayetiyle suçlanıyor.

Altı yaşındaki Noel Rodriguez Alvarez, bu yılın Mart ayında kaybolmuş olarak bildirildi. Ağustos ayından sonra öldüğü varsayıldı. Ancak, son görüldüğü tarih Kasım 2022 idi. Everman, Texas, ABD bölgesinde annesi 37 yaşındaki Cindy Rodriguez Singh ile birlikteydi.

Annesi oğlunun kaybolduğu bildirildikten sonraki gün ABD sınırlarını terk etti.

Oğlu kaybolduktan sonra Hindistan’a kaçtığı bildirildi. Kadının Wisteria Drive’da bulunan evin ön verandasının altında bir halı ve toprak vardı. Bu durum araştırmacı polislerin oldukça dikkatini çekti.

Ardında da toprağın altında küçük oğlunun gömülü olduğu düşünüldü.

Soruşturmadan sonra polisler anneyi cinayetle suçlayarak arananlar listesine ekledi. 6 yaşındaki küçük Noel’in orada gömülü durumda olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Oğlunu gerçekten de sattı mı?

Everman Polis Şefi CW Spencer; ‘Bu çocuk için başka potansiyel sonuçları belirlemek amacıyla geçtiğimiz altı ay boyunca çalıştık. Görünüşe göre Noel şu anda annesi ile Hindistan’da değil. İlk başta böyle düşünüyorduk ama artık eminiz. Onu satmış olabilir. ‘ şeklinde açıklamada bulundu.

37 yaşındaki Cindy hala aranıyor.

Polis memuru şöyle ekledi: “Her olasılık bizi tek basit bir sonuca götürdü, o kesinlikle öldürüldü.” Araştırmacılar bir noktada evde insan kalıntıları olduğunu buldular ancak bir ceset bulmayı başaramadılar ve hala herhangi büyük bir bulgu yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x